Vasıtanızı Sitemizde Kiraya Vermek Hem Fazla Basit Hem Kazançlıdikkat: internet Sitemiz değişik kuruluşların kiralık araçlarını sergilemek amacıyla oluşturulmuştur.
sayfamızda yalnızca 12 değişik şirket /şahıs ile çalışırız.
Sitemizin tüm SEO ayarları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık ziyaretçi sayımız 25-30K aralığında değişmektedir. sitemizde vasıtanızı kiraya vermek fazla Kolay!
Çalışma Şeklimiz
öncelikle şunu belirtmek isteriz. Hem müşterilerimize seçkin hizmet sunmak hem de sitemizin kalitesini korumak düşüncesiyle her vasıtayı sayfamızda yayınlamıyoruz.
Sitemizde son model ve vip araçları sergiliyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Otonuzu kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Otonuz kirada iken oluşacak herhangi bir zayiattan sayfamız mesul değildir.
Aracınızın sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
Şartlar
1- Aracınızı sitemizde yayınlamak için önce size uygunolan bir planı seçiyorsunuz.
2- vasıtanızın kaliteli çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail yolluyorsunuz.
3-vasıtanızın resimleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz detaylar doğrultusunda sayfamıza yerleştirilir.
4-Aracınızın görseli üzerine firma ismi ile telefon numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, websayfası üstünde ki randevu formu ile izmir araç kiralama otomobilinizi rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otonuzun kira tutarını tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil edersiniz. Bu süreçte sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, izmir vip araç kiralama talebi ile ilgili memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sitemize yollayacağınız vasıta resmi ve detayları ile ilgili bütün mesuliyet size aittir.
9-Sayfamız sadece otomobilaraç sahibi ile müşteriyi buluşturmak amacıyla sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait tutarı yaptığınız zaman otomobilleriniz sitemize eklenir.
11.Ödemenizi yapınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme detayı gönderiniz.
12.Otomobilinizi sayfamızda yayınlama kararı alınca yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *